Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde M2pvpserverlere güvenerek alışveriş yapmayın. M2pvpserverler hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse M2pvpserverler adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece M2pvpserverler yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. m2pvpserverler.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. m2pvpserverler.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. m2pvpserverler üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Ücretli Tasarım www.erdographic.com【KALİTELİ】UYGUN FİYAT VE REFERANSLARIMLA SİZLERLEYİM.

resim

erdographic

Yeni Üye

3.jpg

6.jpg

Güzel işler çıkarıyor hızlı teslimat yapıyor işinde güvenilir insan kendisine zorex2 olarak tesekkur ediyoruz.

M2Red için hizmet aldım. Gayet beğendiğim bir çalışma oldu. Teşekkür ederim iyi satışlar

Ben ticaretimi yaptım gayet güvenilir ilgili arkadaşlar var.

Tasarım işi olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim, gayet başarılı çalışmalara imza atıyor kardeşimiz..

kişiliğini, güvenirliğini,ve bilgisini ortaya koyarak işinin hakkını veren birisidir sonuna kadar güvenerek işlerinizi yaptırabilirsiniz

kişiliğini, güvenirliğini,ve bilgisini ortaya koyarak işinin hakkını veren birisidir sonuna kadar güvenerek işlerinizi yaptırabilirsiniz

İşini bilen ve iyi yapan biri tavsiye ederim.
Başarılar , iyi forumlar :)

Güvenilir işinde iyi bir kardeşimiz. Başarılar

Erdem dostum çok güzel oldu ilk defa yaptırdıgım tasarımlardan tatmin oldum ellerine saglık çalışmalarımız devam edecek inş :)

Ben tasarımlardan ve ödeme konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadım sizlerde erdemi tercih ederek, dogru bi karar vermiş olursunuz

Alpos Ekibi Olarak tasarımlardan ve ödeme konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadık sizlerde erdemi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Başka projelerde görüşmek dileğiyle dostum <3

kayet güvenilir ve başaralı harika bi tasarımlar başarıların devamını dilerim

Çok sağlam adamdır Projeleride Profesyonelcedir Kefilim Güvenilirdir.

Teşekkürler. Eline sağlık.

Eline sağlık. erdem kardeşime kefilim :)

10 numara iş yapıyor hem cok yardımcı oldu hem gerçekten metin2 pvpnin en iyi tasarımcısı - Ronark2

satış ve tasarım konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadım . Güvenip işbirliği yapabilirsinizç

Başarılarının devamını dilerim çok güzel çalışmalar yaptın hele de login ekranları süperdi. Rabbim karşına senin gibi dürüst ve kalbi güzel insanlar çıkarsın.

Red2Game Projemiz için tüm çalışmalar kendisine yaptırdım, ve gerçekten ilgili profesyonel kişiliği vardır, yaratıcılığına gerçekten sözüm yok işinin ehli kişi ve uygun fiyatlandırma, teşekkür ederim iyi satışlar dilerim.

Müşterinin isteklerini ve memnuniyetini öncelik etmiş biri.Yeni tanıştık ve tüm tasarım işlerimi yaptırdım, hızlı ve özenli teslimat için teşekkürler.

Satışta hiçbir sıkıntı yaşamadım beklediğimden daha fazlasını gördüm açıkçası baya profesyonel bir iş oldu. BlankaMt2.

Piyasada nadir adamlardan bir tanesi, kalitesini konuşturmaktadır. Yaptığı tasarımlardan memnun kaldım başarılarının devamını dilerim. - Auris2

Satışta herhangi bir sorun yaşamadım eline koluna sağlık kardeşim işinin hakkını veriyorsun. Tuva2

Merhabalar Dostlar Çok Güzel bir proje yaptırdım kardeşimin eline koluna sağlık cok ilgili kendisi herkese öneriyorum. Hermes2

alışverişte herhangi bir sorun yaşanmadı normalde bu konu benim çok vaktimi alırdı tasarrımcı bul yaparken tek tek izle uzun vakitlerimi çalıyordu ama sağolsun arkadaş çok yardımcı oldu hiçbirşeyine karışmama rağmen yaptığı tüm çalışmalar 10 üzerinden 10 puanı hak edecek şekilde geldi başarılarının devamını dilerim bu şekilde tam gaz devam.. !

-Egomt2

Sunucumuz için tasarım paketi satın aldık hızlı teslimat ve tasarımlar çok güzel oldu. teşeklür ederiz kendisine - Awin2Games

Gora2Online sunucumuzun reklam görsellerini yaptırdık. Kendisine teşekkür ederim işinde uzman ve güvenilir birisidir.

markos2 olarak tasarımlarımlarımızı yaptırdık istediğimizden daha güzel bir şekilde teslim aldık eline koluna sağlık markos2

Sözünün eri bu kadar yoğunluğun içerisinde gün içerisinde teslim etti, tam istediğim gibim yaptı eline koluna emeğine sağlık dostum :)

adige2 olarak tasarımlarımızı yaptırıdık, kendisine teşekkür ederiz.

Güvenilir Profesyonel Tanıtım Alındı

Kesinlikle tavsiye ederiz. başarıların devamını dilerim. -

Satışta sorun yaşamadık gayet güzel temiz bir şekilde çıkardı resimleri ve logoları teşekkür ederim. Loskar2

Güvenilir, işinin ehli. Satışta hiçbir problem yaşamadım ve beklentilerimi fazlasıyla karşıladı hızlı ve özenli bir şekilde çalışıyor kendisi. Eline sağlık hocam.
Savia2

Kendisiyle güzel bir çalışmamız oldu.Çok güzel tasarımlar yaptı işinin ehli sayılı adamlardan.Emekleri için teşekkür ederim.

İlgiliydi Ve tam zamanında iletti Hızlı ve güvenilir bir teslimat sundu. Yaptıgı tüm çalişmalarda önce sablonu gösterdi benim begendigim şekilde istedigim gibi yaptı ellerine saglık. Theia2 1 -99

Tasarımı samimiliği ve Hemşerim olmasından ziyade, kendisi işinin ehlidir.
Majeste2 - Tibet

SATIŞTA HİC BİR SORUN YAŞANMADI ARKADAŞIMIZ İŞİNİN EHLİ BİRİDİR GÜVENİLİR DİR.

Teşekkürler. Güzel bir çalışma oldu

Hızlı ve güvenilir kendilerine ekip arkadaşlarım adınada teşekkürlerimi sunarım :)

ViolentMT2

Güvenilir ve hızlıca teslim etti. İstediğimiz şekilde çalışmaları tamamladı teşekkür ediyorum. Polka2

İşini Hakkıyla yapan verilen ücretini %100 hak ediyor gerçekten emeğine sağlık umarım hep çalışırız. :)

Teslimatın başından sonuna kadar hiçbir problem yaşamadık. İletişimi ve ilgisi oldukça kuvvetli. Teşekkür ederiz. M2BRAVE

Kagen2 olarak kendisine sıfırdan animasyonlu logo yaptırdım, gayet ilgili ve işinde gerçekten çok iyi. Güven problemi yaşayan arkadaşlar olursa ön yargılarını erdem kardeşimiz için yıkmalarını kesinlikle tavsiye ediyorum;)

Tasarımlardan memnunum gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Maria2

tasarımlarından memnun kaldık eline koluna sağlık

Gayet güvenilir,hızlı,kaliteli iş

Gayet Başarılı ve Gayet Profesyonel Hızlı ve güvenilir işçilik ilgisi oldukça kuvvetli ekibim adına teşekkür ederim MozefMT2

Son düzenleme:

[GM]Legacy

Aktif Üye
Dc
Efe Bey#1807
İşinizin ehli olduğu berrak şekilde görünmekte, ek olarak referanslarınız güzel sunucuları da barındırmaktadır.

Umarım daha fazla iş bulursunuz iyi çalışmalar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar