Neler yeni
Your Website

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

55 - 120 Targaryen2 21.10.2022 21:00

Targaryen2

Yeni Üye
M2Yang
💰17
Server Adı
Targaryen2
Server Web Sitesi
https://www.targaryen2.net/
Server Discord Adresi
https://discord.gg/4Qcu5aaz
Açılış Tarihi
21 Eki 2022
Server Durumu
Orta-Farm
Level Aralığı
55 120
Selamın Aleyküm arkadaşlar, Ben 2 sene önce açılan 2 aydan uzun süren Targaryen2 sunucusun sahibiyim Oyunumuzda Bonus Gamer, Uçan Boğa ve bir çok yayıncı ile sizlere keyifli ve eğlenceli bir hizmet sunmuştuk Piyasada uzun süre olmamamın sebebi elimde sorunsuz bir filesın olmamasıydı bu nedenle xxx filesları alıp hakkınıza girmemek için piyasadan çekilme kararı almıştım. Piyasayı bıraksam da oyuncu olarak 55 Games'in çoğu oyunlarında keyifli bir şekilde vakit geçirdim Normal şartlar altında ticaretle uğraşan biriyim gıda ve emlak üzerine bir çok ticaret yapıyorum 2 sene önce bu piyasadada ticaret yapmak istedim ve Targaryen2 oyunumuzu açtık Belirttiğim sebeplerden dolayı sizlerinde hakkına girmemek için piyasadan çekilmiştim 55 Gamesin filelerini satılığa çıkarması haberini aldığımda tekrardan piyasaya dönme kararı aldım 55 Gamesle yaptığım görüşmede : ilk etapta en çok keyif aldığım sunucu olan Zirve2 55-120 sunucusunu satın aldım ekstra olarak Server Start Gerekli Bakım ve Güncellemeler 55 Games Sms Hizmetleri Yazılımcı ekibi Oyun içi ekibi Sizler için güzel haber
🙂
İtemci desteğini almadım Oyun içeriklerin bazı değişikliklere gidildi. Sizlerinde beraber oynarken keyif alabilceğimiz bir oyun ortamı oluşturduk. Oyunumuz 21.10.2022 Saat: 21.00 da siz değerli ve kaliteli dostlarımız için kapılarını açacak Mini haritada sıralama sistemi var açılıştan sonraki ilk hafta sonunda en çok vuran oyuncumuza 30.000 tl ödül olacak İlk açtığımız Targaryen sunucumuzda ödüllü VS turnuvalarına katılan dostlarımız bizim dürüst güvenilir ve sözümüzün arkasında durduğumuzu bilir Boş algı yapmaya çalışan çekemeyen kardeşlerimizi takmanızı tavsiye etmem sonuç olarak çekemeyen kardeşlerimiz olacak onlara en güzel cevabı oyunumuz açıldığında vermiş olacağız. Hayırlı Akşamlar dilerim ALLAH a emanet olun Cuma 21.00 da görüşmek üzere...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar