Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

🎉 Dev Sezon Sonu İndirimleri Başladı 🎊

Geçerlilik Tarihi: 01/12/2023 - 31/12/2023 (23:59) Tarihleri arasında geçerli tüm reklam paketlerimizde %25'e varan indirimleri kaçırmayın.

Discord Sunucumuzdan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Kural Hosting Şikayetleri Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fatih Bulut

Süper Üye
Katılım
6 Kas 2021
Mesajlar
1,838
Tepkime puanı
1,642
Puanları
113
Yaş
29
Konum
Türkiye
M2Yang
💰3,179
Dc
fatihbulut
Öncelikle m2pvpserverler.com forumunun mahkeme olmadığını, forum yöneticilerinde savcı veya hakim olmadığını bilerek konu açmalısınız. Dolandırıcılık durumlarında savcılığa başvurarak hakkınızı aramanızı öneririz. Burda konu açmanızın amacı firma ile müşteri arasındaki sorunların çözülmesine yardımcı olmak, dolandırıcılık durumlarında ise diğer üyelerin de dolandırılmasını engellemek amacıyla herkesin bilgilendirilmesi ve dolandırıcıların forum üzerinden satış yapmasını engellemektir. Lütfen şikayet konularınızı açarken bunu göz önünde bulundurunuz. İyi niyetli davranan firmaların sorunları çözmesi durumunda şikayetler kapatılır.

BÖLÜM KURALLARI

Firma hakkında 1 şikayet konusu açmalısınız, 1 üyenin aynı firma ile ilgili defalarca konu açması yasaktır,

Küfür veya hakaret içeren konular açmak yasaktır,

X firması lisanssız whmcs kullanıyor vb. şeklinde konular açmak yasaktır. Bu tür durumlarda lisans satan firmaların sitelerindeki şikayet linklerinden şikayet edebilirsiniz.

Bölümde m2pvpserverler.com ya da yöneticileri hakkında eleştiri bile olsa şikayet konusu açılamaz, şikayet mesajı yazılamaz. m2pvpserverler.com yönetimine güvenmeyenlerin zaten forumda konu açmasına gerek yoktur. ( Bu durum forum yönetiminde bulunup, game hosting ticareti yapan kişiler için geçerli değildir )

Şikayet firma adına olsa bile eğer konu içinde m2pvpserverler.com yönetimi aleyhine yazı yazılırsa m2pvpserverler yönetimi konuyu silebilir.

Şikayet konuları açarken "Başlık" "İçerik" ve konu "Etiket" kısımlarında firmayı karalayıcı "dolandırıcı , sahtekar vb olumsuz" kelimeler geçtiği taktirde şikayetler onaylanmayacaktır.

Kişinin firmaya zarar vermek adına art niyetle şikayet konusu açtığı düşünülürse cezai işlem uygulanacaktır.

Reklam yapmak,(Forum , Site Tarzı Reklamlar dahil)

Spam,Flood yapmak yasaktır.

Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır(+18).

Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici mesajlar gördüğünüzde, konuyu veya mesajı bize bildirebilirsiniz. Bunun için Bildir

butonunu kullanabilirsiniz. Kurallara Uymayan Konular Kapatılacaktır.

Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi insiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilirHANGİ DURUMLARDA KONU AÇMALISINIZ ?

Ödeme Yaptığınız halde hizmet alamamışsanız,

Firma sizinle hakaret veya küfür içeren konuşmalar yapıyorsa,

Parayı alırken söz verdiği halde sonradan destek vermiyorsa,

Aldığınız hizmetten memnun değilseniz,

Başlangıçta belirtilen hizmetleri alamıyorsanız,

Şikayet konusu açmadan önce lütfen öncelikle sorunu firma ile çözmeye çalışın, çözemediğiniz durumlarda m2pvpserverler.com üzerinden paylaşın. Her firmada aksaklıklar olabilir, sizin burada açtığınız konular belkide iyi niyetli firmalara da zarar verecektir.

NOT : Yukarıda yazılmamış olsa dahi m2pvpserverler.com yöneticileri etik/ahlaki kurallar çerçevesinde, açılan konulara müdahale edebilir. Bu tür durumlarda insiyatif m2pvpserverler.com forum yönetimindedir. m2pvpserverler yönetimi kurallarda herhangi bir zamanda değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler için ek bir duyuru yapmak zorunda değildir. Bu bölüme konu açarak ve bu foruma üye olarak bunu baştan kabul etmiş sayılırsınız.
 
img acıklama
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar