Banner alanı
Banner alanı

55 - 120 Elseria2 Farm Emek Yapısıyla 7 Ocak 21:00

resim
Katılım
5 Ocak 2022
Mesajlar
1
Alınan Beğeni
0
Puanları
1
Server Adı
Elseria2
Server Web Sitesi
http://elseria2.com
Server Discord Adresi
https://discord.gg/elseria2
Açılış Tarihi
7 Ocak 2022
Server Durumu
Farm - Emek
Level Aralığı
55-120
55 - 120 LEVEL, FARM EMEK OYUN YAPISI

OTOMATİK ZİNDAN GERİ DÖNÜŞ SİSTEMİ.

GLOBAL TİCARET CAMI !

YENİ GREAT SİMYALAR !

GLOBAL ÇEVRİMDIŞI PAZAR !

SİMYA SET SİSTEMİ.

SERVER TARAFLI EFSUN BOTU !

+50 ADET YENİ TEK KAT ZİNDAN

PATRON TAKİP SİSTEMİ !

PERMA ŞEBNEMLER !

UZAKTAN NPC AÇMA SİSTEMİ

TOPLU SANDIK AÇMA !

YENİ GELİMİŞ BİYOLOG GÖREVLERİ !

GELİŞMİŞ TİCARET SİSTEMİ

KOLAY YÖNETİLEBİLİR KOSTÜM PENCERESİ

HESAP KAYIT SİSTEMİ

FULL YANG SİSTEMİ !

ALIŞVERİŞ GEÇMİŞİ SİSTEMİ

EFEKT GİZLEME SİSTEMİ !

OTOMATİK GÜNLÜK ETKİNLİKLER

64BİN ADET NESNE STOKLAMA

HIZLI KANAL DEĞİŞTİRME

NESNEYE GÖRE DEPOLAMA !

BALIK BOTU SİSTEMİ !

SINIRSIZ DAMAGE SİSTEMİ !

YENİ BALIK TUTMA ALANI

Başlangıç Nesneleri +100K Hasar!

basla.png


GELİŞMİŞ SİSTEM SEÇENEKLERİ

gelis.png


Oyun seçenekleri penceresi artık daha güzel ve temiz bir görüntüye taşındı. Oyunu istediğiniz gibi özelleştirip kolayca ve sorunsuz şekilde düzenleyebilirsiniz. Birçok eklenti bu pencereye güncelleme ile aktif edilecektir.

Global Arama Sistemi

arama.png


Gelişmiş filtreleme özelliği sayesinde istediğiniz nesneleri tüm haritalardan kolaylıkla arayıp satın alabileceksiniz. Ticaret camı oyuncularımızın isteğine göre şekillenmeye devam edecektir.

Global Pazar Sistemi

pazars.png


Pazar sistemi üzerine tüm haritalardan ve kanallardan nesne ekleme ve kaldırma işlerimini hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. Pazarınızdaki satış yaptıgınız toplam yang miktarını heryerden envanterinize çekebileceksiniz.

Server Taraflı Efsun Botu

efs.png


Server taraflı efsun botu sayesinde artık efsun kaçırma derdine son. Efsun botu efsun nesnesini otomatik olarak satın alır ve envanterinizden gerektiği kadar yang miktarıni alıp satıcıya teslim eder.

Yeni Great Simyalar

simya.png


Yeni Great simyalar aktif Hasarlarınızı katlayabileceğiniz bir çok yeni sistemler her güncelleme ile sizlerle olacak. Simya sınıflarının özellikleri SET simyalardada aktif hale gelecektir.

Yeni S ve L Skiller

skill.png


Sage P Master ve Legendary P Master skiller oyunumuza aktif şekilde bulunmaktadır. Skillerinizi tamamen farma dengeli şekilde sorunsuz açabileceksiniz üstelik ışınlandığınızda kapanmayacaktır.

1 Milyon Derece Sistemi!

statü.png


Derece puanlarınızı 1Milyona kadar kasabileceksiniz her derece sizlere uygun özellikler verecektir bu özellikler ile tüm hasarlarınızı katlayıp haritalarda rahat bir şekilde farmlayabileceksiniz..

K Envanteri ve Düzenleme Seçeneği !

k1.png


Nesnelerinizi envanterinizde stoklamanıza gerek yok tüm nesneler özelleştirilmiş envanterlerine otomatik olarak aktarılır dilediğiniz zaman envanterinize çekip kullanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde k envanterinizi düzenleyebilirsiniz.

Ticaret Kanalı ve Sohbet Seçenekleri!

11.png


Yansıtılan tüm nesneler ticaret kanalına otomatik olarak gönderilmektedir. Otomatik chat ve chat durdurma sayesinde oyunumuzda akıcı bir ticarete sahip durumdayız sizlere bol ticaretli bir oyun zevki yaşatmak için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.

Toplu Nesne İşlemleri!

01.png


Envanterinizdeki nesnlerinizi sağ tıklayarak kolayca bu pencereye taşıyarak istediğiniz işlemi uygulayabilirsiniz. Anlık lagsız ve sorunsuz olarak işlemleriniz sunucumuza iletilip sorunsuz uygulanacaktır.

Gelişmiş Perspektif Modu

02.png


Oyun seçeneklerinden istediğiniz derecede Perspektif ayarı yapabileceksiniz Elseria2 sizlere temiz ve akıcı bir oyun sağlamak için birçok grafik güncellemelerini aktif etmiş bulunmaktadır.

03.png


Zindanları ve Patronları sistemler sayesinde rahat bir şekilde takip edebileceksiniz. Patronların ne zaman dirileceği veya Zindan soguma sürenizin ne zaman dolacağını bu sistemlerden ögrenebileceksiniz.

Metin Gaya ve Boss Gaya

04.png


Metin taşlarından farmladığınız gaya nesneleri ile bu mağazalardan alışveriş yapabileceksiniz. Gaya nesnelerinin düşme oranları baştan düzenlenmiş ve en uygun droplarda aktif hale getirilmiştir.

Ortalama ve Beceri Sınırı

05.png


Oyunumuzdaki maximum Ortalama : 100 maximum beceri : 30 olarak ayarlanmıştır. Güncelleme ile bu oranlar yükseltilebilir ve sizlere daha farklı şeyler aktif edilebilir. unutmayın Elseria2 güncellemelerin bol oldugu bir sunucudur.

İstatistik Penceresi

06.png


Yenilenmiş bilgilendirme penceresi sayesinde tüm bonuslarınızı rahat bir şekilde görebileceksiniz. Üstelik kestiğiniz ve tamamladığınız zindanların sayılarını bu pencereden görüntüleyebileceksiniz.

Yeni Arındırma Penceresi

07.png


Kategorilere ayrılmış yeni arındırma penceresi sayesinde nesnelerinizi rahat bir şekilde arındırabileceksiniz. Üstelik göze hitap eden bir tasarıma sahip olan arındırma penceresinde efsunlarınızda otomatik aktarılacaktır.

Farm Koruma Nesnesi

08.png


Satıcıdan ücretsiz olarak bu nesneye sahip olabilirsiniz ve Haritalar üzerinde karakterinize vurulmasını engelleyebilirsiniz. Bu nesneyi kullanırken hiçbir karakter size vuramaz sizde aynı şekilde hiçbir karaktere vuramazsınız..

Kuşak Sistemi

09.pngOfficial oyunda bulunan aura nesnesini sunucumuzda kullanabileceksiniz Maximum 50 emiş oranları sayesinde Eşyalarınızı Kuşaklarınıza emdirip hasarlarınızı katlayabileceksiniz.

Aura Sistemi

10.png


Official oyunda bulunan aura nesnesini sunucumuzda kullanabileceksiniz emiş oranları sayesinde takılarınızı Auraya emdirip hasarlarınızı katlayabileceksiniz.

SANDIK AYNASI SİSTEMİ

12.png


Sandıkların İçerisini Açmadan İnceleyebilirsiniz. Toplu Sandık Açmak İçin Kullanılabilir.

Max İtem Stok

13.png


İtem stok sınırı yükselmiştir, İtemlerinizi 64K'ya kadar depolayabilisiniz.

Max Yang Stok

14.png


Yang stok sınırı yükseltilmiştir, yangınızı 999KT'ye kadar depolayabilisiniz.

Perma Şebnemler ve İksirler

15.png


Süreli şebnemler ile uğraşmaya artık son! Yeni şebnemleri kullanarak hasarlarınızı arttırabileceksiniz. Üstelik Ejderha tanrıları ve hareket hızı nesnelerinide tek nesne haline getirdik rahat ve hızlı bir şekilde kullanabileceksiniz.

Sıralama Sistemi

16.png


Kalkan Ve Kask Taşları

17.png


Sadece farmlık kask ve kalkanlarınıza ekleyebileceğiniz özel taşlar mevcuttur.

Pet Binek Kemer Tılsım Efsunlama

18.png


Pet Binek ve Kemerlerinize efsunlar ekleyebileceksiniz. Her eşyanın kendine ait bir efsun nesnesi var bu nesneleri oyun içerisinden rahat bir şekilde elde edebileceksiniz.


Oyunumuzda %100 Hile koruma sağlayıcısı Uriel Anti-Cheat bulunmaktadır.

 
img acıklama