Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

🎉 Dev Sezon Sonu İndirimleri Başladı 🎊

Geçerlilik Tarihi: 01/12/2023 - 31/12/2023 (23:59) Tarihleri arasında geçerli tüm reklam paketlerimizde %25'e varan indirimleri kaçırmayın.

Discord Sunucumuzdan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

1 - 99 Darbe2 Hard Emek 24 Kasım Cuma

Darbe2

Yeni Üye
Katılım
19 Kas 2023
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
M2Yang
💰18
Server Adı
Darbe2 Hard Emek 24 Kasım Cuma
Server Web Sitesi
https://darbe2.com
Server Discord Adresi
https://discord.com/invite/darbe2
Açılış Tarihi
24 Kas 2023
Server Durumu
Zor
Level Aralığı
1-99
Sen de özledin. Biliyoruz...

Bugüne kadar seni 2008 yılına geri götüreceğini iddia eden tüm sunucuları UNUT! Tüm olumsuzlukları sil aklından...

Gel ve seninle birlikte Metin2'yi hapsettikleri bu karanlık geleceğe hep birlikte Darbe vuralım! 2008 yılı, Metin2'nin heyecan dolu başlangıcıydı. Oyunun büyüleyici dünyasına ilk adım attığımız yıl, unutulmaz anıların başlangıcıydı. O zamanlar, Metin2'nin sıradışı atmosferi, zorlu düşmanlar ve dostlukların kurulduğu bir yerdi. Gerçekten o yılları seninle birlikte yaşamış ve oyunun en güzel dönemini seninle hatırlayan insanlarla dolu, dünya çapında ödül almış uzman ekibi ile Darbe2 sana eski dostlukları, başarı hazzını, 2.köyde grup kasılma kömür karası siyah çeliğin havasını 2023 yılında tüm topluluğa geri kazandırıyoruz! Oyunun en başından itibaren, Metin2 topluluğu bir araya geldi ve birçok macerayı birlikte yaşadı. Eski günleri hatırladığımızda, Metin2'nin basitliği ve büyüsü bizi her zaman geriye döndürür. Metin2'yi 2008 yılında keşfettiyseniz, o heyecanı, arkadaşlıkları ve efsanevi savaşları özlemiş olmalısınız. Belki de 2008 yılında başlayan bu serüveni tekrar yaşama isteği içindesiniz. Ancak hatırlayın, her anı yaşanır ve Metin2 her zaman bekliyor.

Belki de yeni maceralarla dolu, özlemle dolu bir dönemin başlangıcına tanıklık edeceğiz.

darbe_reklam.png


Şimdiden hazır olun, çünkü Metin2 her zaman bir adım ötede. Sen de 24 Kasım Cuma günü bize katıl ve bu oyunun kurtuluş hikayesini yazmamızda bize destek ol. Bu oyun kapanmayacak! Bu oyun emeklerinizi daima koruyacak! Bu oyun sadece sizin ve böyle kalmaya devam edecek! Tüm çocukluk anılarınız, eski dostluklarınız, hepsi 24 Kasım Cuma akşamı geri dönüyor! Sen de özledin, biliyoruz. Sizi bırakmayacak tek sunucu ile 2008 yılına bu kez gerçekten geri dönüyorsun. Tanıtım sayfamız aktif edildi! Aşağıdaki link üzerinden tanıtımımızı inceleyebilirsiniz.
 
img acıklama

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar